WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Otel & Beach Çekimleri

Otel mekan-imaj fotoğrafçılığı son derece yaratıcı bir bakış açısı,deneyim ve iyi organizasyon becerisi gerektirir.Uzun yıllardır mimari ve yaşam tarzı fotoğrafçılında Türkiye'nin birçok bölgesinde özellikle turistlik işletmelerin fotoğraflanmasında ticari faaliyet gösterdim.

Otel & Beach Çekimi

Otel Oda Çekimi

Otel odalarının, otellerin müşterilerinin, otellerin masaj salonlarının, havuzlarının ve gece mekanlarının çekiminin profesyonel anlamda gerçekleştirilmesidir.

Otellerin sanal ortamda ya da çeşitli turizm dergilerinde kendilerini tanıtmaları amacıyla çekilen bu fotoğraflar aynı zamanda otellerin müşterileri için düzenlemiş oldukları çeşitli sürprizlerde de kullanılmaktadır. Oteller kimi zaman başlatmış oldukları kampanyaları duyurmak ya da diğer otellere kıyasla olan avantajlı imkanlarını kanıtlamak amacıyla bu fotoğrafların çekimini yaptırırlar.

Otel fotoğrafçılığının diğer bir ismi turizm fotoğrafçılığıdır ve bu meslek grubunda çalışma gösteren fotoğrafçılar çeşitli turizm merkezlerin fotoğraflanması görevini de üstlenirler. Bu fotoğraflarda estetik anlayışın ve teknik bilginin kusursuz biçimde yansıtılması gerekir.

01.

Diğer Hizmetlerimiz

Hava Çekimleri

Hava Çekimleri

Gündüz veya gece havadan video ve fotoğraf çözümleri için doğru yerdesiniz. Türkiye'nin her yerine hizmet verebilmekteyiz. Ekonomik fiyat politikamızla çözüm odaklı hizmetler sunuyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşın.

Yemek & İçecek Çekimleri

Yemek & İçecek Çekimleri

Renk yönetimi ve teknik detayların yemek fotoğrafçılığında ön planda tutulması gerekir. Yüksek çözünürlük, doğru ışık ve doğru renk gibi teknik özellikler yemek çekimi yapılan görselde bir araya geldiği zaman, kaliteli fotoğraflar elde edilir.

Emlak Gayrimenkul Çekimleri

Emlak Gayrimenkul Çekimleri

Yüksek ilan bedelleri ödemeden farkedilmenin en kolay yolu iyi fotoğraf kullanmaktır.

Gelin Damat Çekimleri

Gelin Damat Çekimleri

Düğün Portreleri ve Düğün Gününüz için bir düğün fotoğrafçısı ve film ekibi arıyorsanız doğru yerdesiniz…

Ürün Çekimleri

Ürün Çekimleri

Ürün fotoğrafçılığın temel işlevi üç boyutlu yapıları, iki boyutlu fotoğrafta gerçekçi ve etkileyici bir biçimde sunmaktır.

Endüstriyel Çekimleri

Endüstriyel Çekimleri

Endüstriyel fotoğraf ise mimari fotoğraf prensipleri üzerine endüstri prensiplerini de ekleyerek, çalışılan endüstriyel alanın görünürlük ihtiyaçlarını gözetiriz.

02.
Gülümseyin Çekiyorum® A.Ş. 2011-2020 | Concept Photo®
ÜSTE ÇIK