WhatsApp
PAYLAŞ
KAYDIR

Hakkımızda

Amacımız, kullanıcıların fotoğraf ve video fikirlere ulaşımını kolaylaştırmak; onları farklı bakış açısı ile müşterileriyle buluşturmak, ihtiyacı kadar fotoğraf ve video hizmetten faydanlanmalarını sağlamaktır.

Hakkımızda

2011 yılında başlamış olduğum kurumsal fotoğraf hizmetleri Gülümseyin Çekiyorum markası ile; bugün bize inanan yüzlerce mutlu müşteri ile yoluna devam ediyor. İşimize duyduğumuz saygı ve özveri ile çıktığımız bu yolda, kendimize özgü bakış açımız kaliteli hizmet ve uygun fiyatlar ile birleştirerek siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Biliyoruz ki fotoğraf bir markanın yüzü demek ve bizler bu doğrultuda marka ruhuna sadık, yaratıcı stratejiye dayanan, yeni ve etkili tasarımlarımızla marka yüzünüzü en akılcı, en dürüst şekilde yönlendirmeye ve yönetmeye geldik.

Amacımız; günümüz teknolojilerini de kullanarak kaliteyi baz aldığımız ve kendimizi sizlerin yerine koyarak A’dan Z’ye reklam tanıtım adına tüm ihtiyaçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilmekti ve bu amacımızı başardık!

Bu başarımızı hem ekibimiz hem de reklam verenlerimizle duyulan güvenin kötüye kullanılmadığı, daha iyi iş çıkarma tutkusunun ön planda olduğu, samimi ve sağlıklı diyaloglarımıza bağlıyoruz.

Şuan ki hedefimiz ise yaratmış olduğumuz portföye her geçen gün yenilerini eklemek ve sektörde yapmış olduğumuz kaliteli işler ile adımızı bir adım öne çıkarmak.

01.
0
BİTEN PROJELER
0
DEVAM EDEN PROJELER
0
MUTLU MÜŞTERİ
0
ÖDÜL

Fotoğraf & Video

02.
Gülümseyin Çekiyorum® A.Ş. 2011-2020 | Concept Photo®
ÜSTE ÇIK